Заводом «Електронпобутприлад» випускаються однофазні колекторні двигуни змінного струму для роботи від мереж з промисловою частотою 50 Гц, стандартними напругами 127 В або 220 В, з частотами обертання від 10 000 до 20 000 об./хв. та потужністю до 300 Вт.


Двигуни змінного струму заводу не лише застосовуються у власному виробництві побутових виробів, але й постачаються виробникам електропобутової техніки, побутового електроінструменту та різноманітних електромеханічних систем, у тому числі лабораторного устаткування зернопереробних підприємств.

 

Завод «Електронпобутприлад» виготовляє широкий модельний ряд двигунів постійного струму напругою живлення 12 В та 24 В як для власних потреб, так і на замовлення українських споживачів та на експорт.

 

Двигуни постійного струму виробництва «Електронпобутприладу» використовують у виготовленні кліматичних систем для автотранспорту: рідинних підігрівачів різних типів для автобусів, вантажних та комерційних автомобілів, будівельної та спеціальної техніки, що виготовляються єдиним в Україні виробником такого устаткування – спільним українсько-німецьким підприємством «Сферос-Електрон». Ці двигуни використовуються також як приводи склоочисників у залізничному, автомобільному та пасажирському електротранспорті, у верстатах з числовим програмним керуванням та у військовій промисловості, у виготовлені мобільних пристроїв для сільського господарства (наприклад, медогонок), нестандартного обладнання та іншої продукції.

 

Новим напрямком діяльності заводу «Електронпобутприлад» є виробництво електромотор-редукторів. Практичне застосування моторів-редукторів виробництва заводу дуже широке: це автомобільна техніка, верстатобудування, пристрої регулювання та системи автоматизації, слідкуючі приводи, автоматизовані та автоматичні системи управління, спeцінструмент та нестандартне обладнання. Це надійний механізм, який широко застосовують у різних галузях завдяки його незаперечним якостям: компактності, високому коефіцієнту корисної дії, простоті обслуговування.

 

Зокрема, заводом розроблено і освоєно серійне виробництво мотор-редукторів приводу відкривання-закривання дверей міського пасажирського електротранспорту, для автоматичних гаражних дверей, ходової частини та маніпуляторів мобільних роботокомплексів спеціального призначення та іншої цивільної і військової техніки.