Про завод

 

 

Завод «Електронпобутприлад» – провідне спеціалізоване підприємство України з серійного виробництва  двигунів постійного та змінного струму.

 

Завод «Електронпобутприлад» – це піввіковий досвід виробництва, високий виробничий потенціал, кваліфікований персонал, наявність технологічних процесів, що дозволяють виготовляти продукцію за замкнутим циклом. Поєднання багатого виробничого досвіду і сучасних технологій – гарантія якості, максимальної енергоефективності та довговічності експлуатації продукції заводу в різних умовах.

 

Базовий напрямок діяльності заводу – виробництво електродвигунів постійного та змінного струму потужністю до 500 Вт, що застосовуються в якості електроприводів у промислових та побутових електроустановках у різних галузях, у тому числі для залізничного та міського транспорту, автомобільної та харчової промисловості, для сільгосппідприємств та спецтехніки.

 

Завдяки високим технічним характеристикам – надійності, зносостійкості, практичності, а також відповідності міжнародним стандартам електромотори заводу «Електронпобутприлад» складають реальну конкуренцію вітчизняним аналогам і високо котируються серед зарубіжних виробників – продукція підприємства входить у комплектацію автономних автомобільних підігрівачів, що постачаються провідним автовиробникам Європи та світу.

 

Запрошуємо Вас на «Електронпобутприлад»!


 

 

 

 


версія для друку