Новини

Є перший український серводвигун!

09.11.2021

Дочірнім підприємством «Концерну-Електрон» - заводом "Електронпобутприлад", - запущено в серію і відвантажено першу партію серводвигунів на замовлення німецької компанії. І це перший серводвигун українського виробництва! До цього часу подібної інноваційної продукції в Україні не виготовлялось.


Замовником продукції є німецька компанія RIEDL Gmbh -  відомий у світі виробник, що спеціалізується на виготовленні найсучасніших роботизованих систем аптечних автоматів-маніпуляторів відпуску лікарських засобів. Напередодні за участі представника німецької компанії новий двигун успішно пройшов стендові випробування.


   

Головна відмінність серводвигунів від звичайних електродвигунів полягає в тому, що вони в системах автоматичного  регулювання здійснюють керування за швидкістю, моментом і положенням або комбінацією цих параметрів і завдяки цьому досягаються високі показники точності позиціонування та повторюваності процесів, що задаються програмним софтом. Тобто, фармацевт отримує від клієнта замовлення,  заводить назву медикаменту в комп'ютерну систему і автоматичний робот здійснює виїмку лікарського препарату з поличок складського комплексу та видає заявлений препарат на аптечну касу. Вся ця операція займає лише  6-8 секунд.


 


Директор заводу «Електронпобутприлад» Зіновій Ждиняк:

 

"Перша партія серводвигунів  виробництва "Електронпобутприладу"  - це 240 одиниць, а річна програма передбачає поставки у розмірі 3000 шт.  Освоєння нової продукції відкриває для заводу "Електронпобутприлад" й нові ринки: сервоприводи поєднують  в собі  ефективність роботи в т.ч. високий ККД та продуктивність й все більше набувають поширення у машинобудуванні, використовуються в різноманітних автоматизованих системах управління (логістичні склади, верстати з ЧПУ, роботизовані комплекси та ін.)".


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte

BrettLaf 16.11.2022 - 20:04

tv-14 lv <a href=https://poppersme.wordpress.com>https://poppersme.wordpress.com</a> regenerative thermal oxidizer

Jamesdix 28.10.2022 - 21:29

приколы баба за рулем песня. wmz кредит <a href=https://wm-lend.ru>wm-lend.ru</a> собираем компьютер видео.

-->